Hakkımızda

Ukrayna.com, kurulduğu günden bugüne kadar deneyimli personel ekibi ile hizmet veren, sizlere Ukrayna’da eğitim, yaşam, seyahat ve ticaret gibi alanlarda pek çok kolaylık sunan bir kuruluştur. Sitemiz, Ukrayna hakkında merak ettiğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabileceğini, dünyanın sayılı platformlarından biridir. Eğitimden, konaklamaya, ticaretten seyahate kadar pek çok konu hakkında sitemizden bilgi alabilir, Ukrayna’da yaşayacağınız tüm sorunlar için de bizlerden destek isteyebilirsiniz.

Ukrayna’da rahat ve kolay yaşam için oluşturulmuş sitemiz için özel destek ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekibimiz, sizlere tüm sorularınız ve sorunlarınız için 7/24 destek sunmakta ve yanınızda olmaktadır. Yalnızca Ukrayna’ya gidiş için değil Ukrayna’da yaşarken de bizlerden her zaman destek isteyebilirsiniz.

“Ukrayna’da oturum izni nasıl alınır, çalışma izni için hangi şartlar geçerlidir, Ukrayna’da banka hesabı nasıl açılır, eğitim için neler gerekir ve Ukrayna’da hangi mekanlar gezilir?” gibi pek çok sorunuzun yanıtını sitemizden edinebilirsiniz.

Sizler için hazırlanmış özel şehir turumuzdan faydalanabilir ve oturduğunuz yerden, Ukrayna hakkındaki tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bu sayede henüz Ukrayna’ya gitmeden bile orayı tanıyabilir ve yabancılık çekmeden Ukrayna’ya seyahat edebilirsiniz. Yine size özel sunulan rehberlik hizmetimiz ile kendinizi güvende hissederek Ukrayna’nın her yerini gezebilir ve gezdiğiniz her yerin ayrıntılı tarihini öğrenebilirsiniz. Ayrıca avukatlık hizmetlerimizden de faydalanabilir ve tüm hukuksal sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

Ukrayna için vize alma, ulaşım sağlama, araba kiralama, yeme-içme, konaklama, seyahat etme, meşhur yerlerini ziyaret etme gibi pek çok faydalı bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz. Firma olarak Ukrayna’ya gitmek isteyen tüm müşterilerimize, eksiksiz olarak yardımcı oluyoruz.

Gezmek için giden tüm müşterilerimize ulaşım ve konaklama da dahil olmak üzere güzel bir seyahat planı hazırlıyoruz.

Eğitim için giden tüm müşterilerimiz için kiralık evlerden öğrenci mekânlarına, eğitim veren en iyi okullardan gerekli evrakların hazırlanmasına, konaklamadan ulaşıma kadar her alanda yardımcı oluyoruz.

Ticaret yapmak isteyen tüm müşterilerimiz için özel bir çalışma hazırlıyor ve hangi alanlarda nasıl iş kurabilecekleri hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. İş kurmaya başlangıç aşamasından faaliyete başlayana kadar tüm müşterilerimize destek oluyoruz.

Ukrayna’da oldukça meşhur olan gece hayatını merak eden müşterilerimiz için ayrıntılı rehberlik hizmeti sunuyor ve en meşhur olan mekanları ve aktiviteleri özel olarak planlıyoruz.

Ukrayna ile ilgili aradığınız ya da merak ettiğiniz her türlü bilgiyi yakınınıza kadar ulaştıran Ukrayna.com, 7/24 güncel bilgi ve hizmetleri ile de yanınızda olmanın gururunu yaşamaktadır. Sizler de Ukrayna’da yaşamayı düşünüyorsanız ya da seyahat etme planları yapıyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilir, gerekli olan tüm bilgilere ulaşabilir ve seyahatinizi kolayca planlayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile destek isteyebilirsiniz.