arama

Ukrayna’da Avukatlık Hizmetleri

avukatlit-hizmeti
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Star
    Loading...

Sadece Türk vatandaşlarına hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da Oturum ve Çalışma İzni Alınması, Şirket Kurulumu, Askerlik İşlemleri, Dava Takibi, Hukuki Danışmanlık, Uluslar Arası Evlilik Sorunları ve Registratsiya Alınması konularında Türk vatandaşlarına hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da yaşanabilecek her türlü yasal sorun için bizimle iletişim sayfasını kullanarak irtibata geçebilirsiniz. 

İşlerinizi yasal mevzuata uygun ve legal yöntemler ile halletmek yerine çeşitli dalavereler yardımı ile götürülen bu insanlar yüzünden bir çok Türk vatandaşı mağdur olmaktadır. Lütfen Ukrayna’da yasallar ile muhatap olacaksınız. Hukukçu ve avukat farkını iyi öğrenin.

Ukrayna’da hukukçuların hiç bir resmiyeti yoktur ve yasalar karşısında bir sınıfa da mensup değillerdir. Zaman zaman karışıklara neden olan hukuk sistemine sahip olan Ukrayna gibi bir ülkede bilinçsiz hareket etmemenizi tavsiye ederim.

Sorumluluğunu üstlendiğimiz hukuki çalışma alanları aşağıdaki gibidir;

Ukrayna’da yabancıların istihdamı, belgelerin hazırlanması ve hukukçunun danışmanlığını gerektiren zor ve çok emekli bir iştir. Çalışma izni kesin almak için ve zaman ve para kaybından kaçınmak için bu konuda tecrübeli yardımımız için bize başvurunuz.

Ayrıca; uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı veya sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi veya hazırlanması gibi hizmetleri Sürekli Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktayız.

 

Avukatımız ;

tatyana

Tatyana Nikolayevna (татьяна николаевна)

Telefon : +380 734 085 073

Viber : +380 734 085 073

Mail : tatyana@ukrayna.com