Ukrayna’da Çalışma İzni

calisma-izni

Ukrayna’da Çalışma İzni

Geçim kaygısı ya da yurtiçinde istediğiniz şartlarda, mesleğinize yönelik istihdam alanları bulamamanız gibi nedenlerle, pusulanızı yurtdışına çevirebilirsiniz. Eğer aklınızda Ukrayna’da çalışmak ya da iş kurmak varsa, daha o fikir aklınızda oluşurken biz hazırız. Ukrayna’da çalışma izni için de sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Ukrayna’da çalışma izni almak tek başınıza altından kalkabileceğiniz bir süreç değil; ama bizim desteğimiz, danışmanlığımız ve aracı hizmetlerimiz sayesinde, kısa sürede tüm işlemleriniz halledilebilir. Güler yüzlü, çözüm odaklı ve profesyonel ekibimizle, Ukrayna’da çalışma izni için sizlere sunduğumuz hizmetlerden birkaçını aşağıda derledik.

 • Danışacak birilerinin olması ve danıştığınız kişi ya da kurumun işini bilmesi çok önemli. Sizlere çalışma izni konusunda kendinden emin bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.
 • Danışmanlık hizmetimizden memnun kaldınız ve çalışma izniniz konusunda devreye girmemizi istiyorsanız, en doğru adrese güvenmiş olmanın rahatlığını şimdiden yaşamaya başlayabilirsiniz. Çalışma izninizin alınması sürecinde tüm işlemlerinizi hallediyoruz.
 • Alınmış olan çalışma izninizin uzatılması konusunda da tüm tecrübemizle yanınızdayız.
 • Bir iş kontratı hazırlanması gerekiyorsa, hem bu kontratı hazırlıyor hem de ilgili devlet kurumlarına ulaştırıyoruz.
 • Çalışma izninizde değişikliğe ihtiyacınız olduğunda, siz keyfinizi bozmadan tüm işlerinizi hallediyoruz.
 • Ukrayna çalışma izni belgeleriniz kayboldu ise tasalanmayın. Kaybolan belgelerinizin yenilenmesi hususunda da devreye giriyoruz.
 • Hasar gören, çalınan ya da kullanılamaz şekilde yıpranan izin belgelerinin yenilenmesinde de hizmet veriyoruz.
 • Bizim dışımızda herhangi bir kişi ya da firma aracılığı ile çalışma izin aldınız ve bu iznin orijinalliğinden emin değilseniz, belgelerinizin sahte olup olmadığını sizin için kontrol ediyoruz.
 • Çalışma izninizin alınması sürecinde, ilgili kurumlardaki ofis görevlileri ve devlet memurları ile sıkıntılarınız olduysa, bu kişilerin ilgili mercilere bildirilmesinde bizden destek alabilirsiniz.
 • Tüm iş ve işlemlerinizle ilgili adli makamlara başvurma gerekliliği ortaya çıktığında, dava açmak da dahil olmak üzere, tüm hukuki işleriniz için hukuki danışmanlık da veriyoruz.
 • Lehinize sonuçlanan davalar neticesinde çalışma izni hakkı elde ettiğinizde de kalan süreci sizin için takip ediyor ve çalışma izninizi alıyoruz.
 • Ukrayna oturma ve çalışma izni için sorumluluk sahibi çalışanlarımızın ile gereken tüm desteği veriyoruz.

Ukrayna’da Oturum İzni

Ukrayna vatandaşı çalışma izni ihtiyacı olmadan da Ukrayna’da iş hayatına girebilir. Vatandaşlık ve çalışma izni birbirinden farklı hususlardır. Vatandaşlık işlemleri için de danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yetkili mercilere yapılan çalışma izni başvurularında, iş, eğitim ve tecrübe geçmişinize muhakkak bakılacaktır. Yapacağınız girişimde, Ukrayna vatandaşlarına istihdam olanağı var ise, başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali de artacaktır. Ukrayna çalışma izni kaç günde çıkar sorusunun cevabına geçmeden önce nasıl izin alınacağına değinelim. Siz Ukrayna’ya gelmeden de çalışma izninizin başvuruları ve diğer işlemlerini gerçekleştirmemiz mümkün. Siz bize başvurunuzu ilettikten çok kısa bir süre sonra tüm gerekli evrakları size elektronik posta ile iletiyoruz. Gerekli olan tüm evrakları tamamlayıp bize posta ile ulaştırmanızın akabinde ise işlemlerinizi başlatıyoruz. Eğer Ukrayna’da bulunuyorsanız, tüm evrakları birlikte topluyor ve hazırlıyoruz. Sonuç olarak, Türkiye’de ya da Ukrayna’da olmanız fark etmeksizin size her türlü desteği sağlıyoruz. Başvurunuz için gerekli olan evraklar ise şu şekildedir:

 • Ukrayna makamlarınca anlaşılacak şekilde, noter onaylı çevirisi yapılmış pasaportunuzun fotokopi.
 • Vesikalık fotoğraf.
 • Diğer gerekli evraklar, işlemler esnasında yetkili kurumlardan temin edilmektedir.

Tüm işlemlerinizin sonuçlanması için 14 iş günü gerekmektedir. Ön hazırlığın ardından, tüm evraklarınızı yetkili mercilere teslim ediyor ve 7 iş günü içerisinde çalışma izninizi çıkarıyoruz. Ukrayna’nın tüm şehirleri için geçerli olan hizmetimizden ve Ukrayna’da size sağladığımız diğer hizmetlerden faydalanmak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimize buradan, diğer hizmetlerimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma izni evrakları bakanlığa verildikten sonra 7 iş günü içinde çalışma izninizi alıyoruz. Kiev, Lviv, Kherson, Nikolayev, Odessa, Kharkiv, Jitomer, Çernovtsi, Çernigov, Zaporojye, Khelnitskiy, Dnipropetrovsk, Sumi, Rivne gibi Ukrayna’nın tüm şehirlerinde, Türk müşterilerimize çalışma izni hizmeti vermekteyiz.

Ukrayna’da Çalışma İzni konusunda bizimle iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp : +90532 176 90 90

Viber : +38 093 109 93 93

Telefon : +38 093 109 93 93

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Mert Aslan
  1 yıl önce

  Merhaba,
  Ukrayna calisma izni almak istiyorum, yardimci olurmudunuz ?
  Selamlar

  yorum beğen
 • Ahmet akbolat
  3 yıl önce

  Ukrayna Çalışma İzni veya ukrayna oturum izni

  yorum beğen
 • Suat cankuş
  4 yıl önce

  Ukrayna’da çalışmak istiyorum

  yorum beğen
 • Mustafa Tunc
  4 yıl önce

  Ukranyada çalışma serbest dolaşımı sağlamak istiyorum mesleki olarak tirans mikser ve danperli kamiyon ve stransport yapmaktayım turkiyede

  yorum beğen
 • Muhammet can
  4 yıl önce

  Merhaba ben Ukrayna da oturum ve çalışma izni almak istiyorum bu konu hakkında görüşebilirmiyiz lütfen
  Tel.05535213763

  yorum beğen
 • Meriç Kaya
  5 yıl önce

  Merhaba, türkiyede radyo sinema ve tv bölümünü bitirdim ama burada bir iş bulamadım. bu yüzden yurt dışı ve en iyi bildiğim ülke olduğu için ukraynada kendime iş arıyorum.

  yorum beğen
 • Turan çelik
  5 yıl önce

  7 iş günün’de ukrayna çalışma izni mi çıkardılar avukat hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.. soyguncu değiller kiev’de farklı sözüm ona dolandırıcı haysiyetsiz bir firma ile görüştüm ukrayna çalışma izni için benden 900 dolar talep edildi odessaya gelip 400 dolara çıkardım!

  yorum beğen
  • admin
   5 yıl önce

   Turan bey yorumunuz için teşekkür ederim kahve içmeye bekleriz.

   yorum beğen
 • Seyhan
  5 yıl önce

  Mrb iş makinesi operatoruyum exskavatör ağır vasıta ehliyetim var yurtdışı iş bakiyorum

  yorum beğen
 • Ihsan arin
  5 yıl önce

  Suan turkiyede emekli biriyim.ama degisen sartlar beni calismama zorluyor.cok buyuk olmamakla beraber bir birikimim var.sormak istedigim ne is yapilabilinir.bu konuda portfoyunuz varmidir

  yorum beğen
  • admin
   5 yıl önce

   Merhabalar İhsan bey;

   Whatsapp : 05321769090 buradan iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz.

   yorum beğen
 • Mehmet Cicim
  5 yıl önce

  Gama veTek imaş ve Tekfen firmalarıyla yurt dışında yıllarca puantörlük mesleği ve puantaj şefliği görevlisi olarak yıllarca çalıştım.İşbitimi refaranslarım mevcuttur.Sizlermi iş alıp götürüyorsunuz yoksa bize iş teminiyle oturum iznimi alıyorsunuz.Bunun bedeli ve ödemesi nasıl gerçekleşecek.Kaç ayda yada izin hakkı nekadar.Sabit tutarlı staf maaşlı personelmi, yada mesai farklı maaşlı personelmi gideceğim.Yurt dışı çalışmalarında bir başka ülkeyi görmeye değil çalışma amaçlı gidildiğinin farkında olup yıllarca çalışan biriyim, bilgilendirirseniz elbette olumlu bakıyorum, Saygılarımla başarılar diliyorum.

  yorum beğen
  • admin
   5 yıl önce

   Merhabalar Mehmet bey;

   Mail üzerinden dönüş yapılıp bilgi verildi. Teşekkür ederiz.

   yorum beğen