arama

Ukrayna Deport Kaldırma

Ukrayna'da deport nasıl kaldırılır ? deport cezası ücreti ne kadar? Lütfen İletişim Sayfasından Bizi arayın veya bize mail atın.
ukraine control
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin
 • 1 Star
  Loading...

Ukrayna Deport Kaldırma

Yurtdışına tatil ya da eğlence amaçlı gittiğinizde, başınıza gelebilecek en kötü şey büyük ihtimalle “deport” yemektir. Biraz daha avam bir şekilde açıklamak gerekirse; Ukrayna’ya gittiniz, kural, sınır tanımadı ve yasaları çiğnedi iseniz muhtemelen sınır dışı edilirsiniz. Bir diğer deyişle eve postalanırsınız. Peki, evinize bu zorla gönderilme halinin geri dönüşü yok mudur? Ukrayna deport kaldırma işlemleri, öyle herkesin rahatlıkla gerçekleştirebileceği işlemler değildir. Ukrayna deport işlemleri durdurulması ya da tersine çevrilmesi mümkün olan işlemler olmasına karşın, bu durumun tersine çevrilmesi için profesyonel yardım şarttır. Sadece işini bilmek de yetmez üstelik. Yardım isteyeceğiniz kişilerin, işini, Ukrayna hukukunu, Ukrayna’nın yaşam düzenini ve tüm olası yöntemleri detaylı şekilde bilmesi gerekir. Size bu profesyonel desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz. Elbette başınıza böyle bir hal gelmesini istemeyiz. Bizim rehberlik, danışmanlık, araç kiralama, mihmandarlık hizmetlerimizden faydalandığınız sürece başınıza zaten böyle olaylar gelmez; ama biz yanınızda olmadan başınızı derde soktuysanız da anında imdadınıza yetişiriz. Gerçekten büyük ve ciddi bir mesele olmadığı sürece sizin Ukrayna deport kaldırma işlemlerinizi üstleniriz. Bir de deport yediğinizi bilmediğiniz haller olabilir. “Olmaz öyle şey” diye ön yargılı olmayın hemen.  Ukrayna’ya geldiniz ve sizi ukrayna havaalanından almıyorlar ise içeriye, muhtemelen dönüş biletiniz yoktur, otel rezervasyonunuz yoktur veya size sadece takmış olabilirler. Bu durumda da bizi aradığınızda, derhal havalimanına ulaşıyor ve sizi yasal yollarla Ukrayna’ya sokuyoruz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli. Aşağıdaki numaraları bir kenara not edin. Hatta en iyisi bir kenara değil, Ukrayna’ya gelecekseniz sürekli gözünüzün önünde olacak bir yere not edin.

Telefon : +380 93 109 9393

Whatsapp : +90 532 176 9090

Viber : +380 93 109 9393

Ukrayna Deport Kaldırma

Ukrayna Deport Kaldırma

Ukrayna deport kaldırma bizim için çok zor bir süreç olmasa da Ukrayna’dan hangi sebeplerle sınır dışı edilebileceğinize dair de biraz bilginizin olmasında sakınca yok.

 • Farkında olarak ya da olmayarak yasaları çiğnerseniz sınır dışı edilirsiniz.
 • Size verilen yasal kalma süresini aşarsanız deport edilirsiniz.
 • Tatil diye gelip, Ukrayna’da çalışmaya kalkışırsanız yine deport yersiniz.
 • Rusya tarafından Kırım’a girerseniz yine sizi apar topar yolcu ederler.
 • Herhangi bir suça karışırsanız yine sınır dışı olursunuz.
Ukrayna Deport Kaldırma

Ukrayna Deport Kaldırma

Peki, nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle, Ukrayna’ya kimin vasıtası ile geldiğinize dikkat etmelisiniz. Bizim gibi güvenilir firmalar aracılığı ile gelirseniz sorun yaşamazsınız; ama bireysel olarak veya tekin olmayan kişiler aracılığı ile gelmeniz halinde sorun yaşamanız kaçınılmaz olur. Kimlikle gidebildiğiniz Ukrayna’da 90 gün boyunca vizesiz olarak kalabilirsiniz. Bu süreyi aşıp da deport edilmemeye özen gösterin. Gerçi deporttan önce süre aşımında farklı cezalar da uygulanmaktadır. Siz yine de kaldığınız süreye hakim olun. Ya da gelin siz Ukrayna deport kaldırma da dahil olmak üzere hiçbir meseleyi dert etmeyin ve bizim güvencemiz ile arzuladığınız Ukrayna seyahatini gerçekleştirin. Sadece seyahat değil, çalışma, oturma ve okuma gibi Ukrayna ile ilgili ne hayaliniz varsa, hepsi için profesyonel ekibimizle daima yanınızdayız. Üstelik size bir telefon kadar da yakınız.  Size, gurbette olduğunuzu unutturacağımızdan emin olabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimizle, çalışma ve oturum izinleri konusunda da yardımcı oluyoruz. Tatile gelecekseniz, Ukrayna rehberlik hizmetleri ve araç kiralama hizmetlerinin, en klas ve profesyonel halini bizimle keşfedebilirsiniz. Biz, ekibimizle birlikte sizi rahat ettirmek için sürekli hizmetinizdeyiz. Yalnız sizin de dikkat etmeniz gereken, birkaç çok önemli husus var:

 • Havaalanından bırakmıyorlar dememek için Rusya tarafından Kırım’a geçmeyin. Geçtiğiniz tespit edilirse Ukrayna’ya girişiniz yasaklanır ve deport edilirsiniz.
 • Ukrayna Sınır Güvenliği ek yasasına göre Rusya üzerinden Kırım, Donetsk ve Lugansk bölgelerine girerseniz, Ukrayna’ya girme hakkınızı kaybedersiniz.
 • 3 yıl boyunca Ukrayna’ya girişiniz yasaklanır. Yasağa yine uymazsanız, bu kez 10 yıl boyunca Ukrayna’ya giremezsiniz.
 • Ukrayna’da suç işlerseniz bir Ukrayna vatandaşı gibi Ukrayna mahkemesi karşısına çıkarılırsınız. Tutukluluk süreniz bittikten sonra da deport edilir ve istenmeyen kişi ilan edilirsiniz.
 • Ukrayna deport kaldırma işleminin yapılabilmesi için deport kararının size verilen nüshasını mutlaka saklamalısınız. Mahkemeye temyize gidebilmek için bu nüsha gereklidir.
 • Ukrayna deport kaldırma işlemleri Ukrayna Temyiz Mahkemesine itiraz edilerek yapılır. Bu konuda da hukuki desteği bizden alabilirsiniz.
 • Deport gibi sıkıntılı hallere düşmenizi asla istemeyiz; ama ola ki bu durum içerisine düşerseniz, bize ulaşmaktan asla çekinmeyin.

Ukrayna Oturum İzni ve Ukrayna Çalışma İzni Makalelerimize Göz Atabilirsiniz.

Ukrayna Deport Kaldırma Başınız dara düşse de düşmese de bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Telefon : +38 093 109 9393 Whatsapp : +90532 176 9090 Viber : +38 093 109 9393

 

 • Sefa Tosun
  5 gün önce

  Ukrayna deport kaldırma konusunda egemen beyle iletişime geçtim açıkçası ilk başta pek güvenmedim nedeni ise kaç kişiyle görüştüm kalkmaz dediler bende egemen bey bana kaldırdığı pasaportları gösterince inandım 7 kasım da ücreti ve pasaport fotokopisi ceza kağıdını gönderdim 9 unda girin dedi ve şuan kievdeyim 🙂 Allah razı olsun ukrayna.com ve egemen beyden.

  1
  yorum beğen
 • Oğuz Kağan
  1 hafta önce

  02 Kasım 2017 yılında amerika pasaportuma deport yedim 2 mahkeme geçirdim ve deport kalkmadı 4 kasım 2018 egemen beyle iletişime geçtik pasaport ve ceza kağıdını yolladık 06 Kasım 2018 de ukrayna deport yasağım kaldırıldı ne kadar teşekkür etsem azdır.

  1
  yorum beğen
  • admin
   1 hafta önce

   Biz teşekkür ederiz Ukrayna.Com – Fuat

   1
   yorum beğen
 • mustafa koca
  1 ay önce

  02.10.2018 tarihinde 3 arkadaşımla odessa hava alanına iniş yaptık herkes sıraya girdi pasaport kontrol benımle birlikte 2 arkadaşımı başka bolume aldılar sordular neye geldiniz turist olarak dedik paranız varmı dediler evet dedik otel rezervasyon vs herşeyimöiz tamam tek sorun gidiş biletimizin olmayışı 8 saat ttutulduk hava alanında sonra ukrayna.com google de ararken bulduk aradık gece 1 de sagolsun egemen bey cvp verdi ve geldi bizi 1 saate aldı hava alanından Allah razı olsun

  2
  yorum beğen
 • kemal solar
  1 ay önce

  hay Allah razı olsun sizden 27 saattir havaalanında tuttular beni. Arkadaşlar sağolsunlar aradım gece bilmem kaç olmasına rağmen 1 saatte geldiler. Yemek de getirmişler aç olduğumu söyleyince saatlerdir çektiğim çileyi sonlandırdılar 3 saat içinde beni havaalanından çıkartıp şehre soktular. egemen beye ve avukat arkadaşa ismini hatırlayamadım çok teşekkür ederim.

  2
  yorum beğen