Ukrayna’da Banka Hesabı Açma

Ukrayna’da Banka Hesabı Açma

Hizmetin büyüğü, küçüğü olmaz. Ukrayna’daki her türlü sıkıntı ve probleminizi çözmekle birlikte, sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkmaması için de klas hizmetlerimizi sunuyoruz. Meselenizin bize danışmanıza değmeyecek kadar küçük olduğu ya da bizim meselenizi umursamayacağımız zannına asla kapılmayın. Ukrayna ile ilgili olan her konu için yanınızdayız. Ukrayna’da banka hesabı açma sizin için büyük bir konu ise bizim için aynı büyüklükte bir konudur. Dikkat etmeniz gereken tüm ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ukrayna'da Banka Hesabı Açma

Ukrayna’da Banka Hesabı Açma

Ukrayna banka hesabı açma işlemleri açısından zor bir ülke midir?

Bu işin zorluğu ya da kolaylığı doğrudan sizinle alakalıdır. Kültürünü, dilini ve yapısını tanımadığınız bir ülkede, tek başınıza yapmaya kalkıştığınız her iş elbette zordur. Ukrayna banka hesabı açma işlemlerinde, bazı bankalara göre değişmekle birlikte;

Talep eder. Pasaport zaten elinizin altında; ama vergi kimlik numarasını nasıl alacaksınız? İşte burada biz devreye gidiyoruz. Ukrayna vergi kimlik numarası (INN) almanız için size hizmet veriyoruz. Hesabınız için gerekli işlemleri sizinle birlikte hallediyor, vergi kimlik numaranızı alıyor ve Ukrayna banka kartı için başvurunuzda size yardımcı oluyoruz. Ukrayna’ya geldiğiniz ya da gelmeye karar verdiğiniz an itibari ile karşınıza çıkan her türlü yasal işlem için danışacak ve desteğini alacak güvenli bir firmanın varlığından emin olabilirsiniz. Üstelik hemen her alanda profesyonel ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Ukrayna’ya gelip sadece eğlenmek mi istiyorsunuz? Profesyonel rehberlerimiz ve mihmandarlarımız eşliğinde Ukrayna’da dilediğinizce gezebilirsiniz. Araç kiralamak istediğinizde, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Havalimanından ve havalimanına transfer konusunda da hizmet veriyoruz. Ukrayna oturum izni, Ukrayna çalışma izni, Ukrayna evlilik işlemleri hakkında hiçbir ayrıntıyı kendinize dert etmenize gerek yok. Ukrayna’da, bizim danışmanlığımızdan yararlandığınız sürece, asla yalnız yürümeyeceksiniz. Bireysel ve adli konularda sizlere her ihtiyacınız olduğu anda yardımcı oluyoruz. İletişim sayfamızdaki bilgileri inceleyerek, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size sunduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyebilir, Ukrayna’ya gelmeden pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yanınızda olduğumuz sürece, Ukrayna’da kendinizi asla bir yabancı gibi hissetmeyeceksiniz.

Ukrayna’da Banka Hesabı Açma Ancak Ukrayna vergi kimlik numarası olmadan hesap açan yabancının zamanla kimlik alması ve bankaya ek bilgi olarak vermesi gereklidir.

Viber : +38093 109 93 93 – Whatsapp : +90532 176 90 90 – Telefon : +38 093 109 93 93

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • KPAB CNJIKN
  2 yıl önce

  I want to get an account with you people

  yorum beğen
 • Abdylla
  3 yıl önce

  Bank hesap almak istiyorum

  yorum beğen
 • levent
  5 yıl önce

  ben bir ukrayna da banka hesap acmak istiyorum ama ukrayna vegi kimlik no almadim ancak subat ayinda ukrayna da bir evlilik yaptim ukrayna vatandasi ile.turkiyede yasiyoruz o yuzden oturum yapmadim.bununla ilgili yardim almak istiyorum .

  yorum beğen
  • admin
   5 yıl önce

   levent bey merhabalar oturum yok ise alamazsınız. mümkün değil

   yorum beğen
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER