Harkov Üniversiteleri

Ukraynada üniversite okumak hayali olanların öncelikli şehir tercihlerinden biri de Harkov’dur. Harkov için başlı başına bir eğitim şehri demek abartılı bir ifade olmaz. Memleket hasreti çekmeyi bizimle unutabileceğiniz yurtdışı eğitim hayatınıza bugünden tezi yok adım atabilirsiniz.
kharkivuni

Harkov’da Üniversite Hayatı

Ukraynada üniversite okumak hayali olanların öncelikli şehir tercihlerinden biri de Harkov’dur. Harkov için başlı başına bir eğitim şehri demek abartılı bir ifade olmaz. Memleket hasreti çekmeyi bizimle unutabileceğiniz yurtdışı eğitim hayatınıza bugünden tezi yok adım atabilirsiniz. Türkiye ile ilişkileri hayli sağlam olan Ukrayna’da yaşamak ve okumak her genç için kaçırılmayacak bir fırsat. Ukrayna üniversiteleri içerisinde en prestijli olanları ve ülkemizde diploma denkliği avantajına sahip olanları tercih ederek bizimle birlikte yepyeni ve sıra dışı bir eğitim hayatına başlayabilirsiniz. Nicelik ve nitelik olarak sizleri tatmin edecek olan üniversitelerin önemli bir kısmı da Harkov da yer alır. Tıp, eczacılık, mühendislik gibi çağın mesleklerinden birine dahil olmak istediğinizde en kestirme ve güvenilir yolun Ukrayna’dan geçtiğine emin olabilirsiniz.

Harkov Üniversiteleri

Harkov üniversiteleri, eğitim şehri Harkov’un adına yaraşır kalitede eğitim vermektedirler. Bununla birlikte kampus içi yaşam ve şehrin tamamı için söz konusu olan sosyal yaşam olanakları ile Harkov’u dikkate almanızı öneririz. Ukrayna Harkov şehrinde yer alan üniversiteler:

Harkov’da Üniversite Ücretleri

Ukrayna üniversite ücretleri anlamında diğer ülkelerden çok daha ekonomiktir. Üstelik size sunduğumuz paket ücretlendirmeler sayesinde pek çok hizmete tek bir kaynaktan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ülkemizde kaliteli bir eğitim alabilmek adına yapacağınız yıllık masrafı dikkate aldığınızda Ukrayna sizin için de cazibesini artıracaktır. Ukrayna’ya geliş aşamanızdan itibaren her bir aşamada bizleri hemen yanı başınızda bulacağınız paket hizmetimiz ile sizi gurbette hissetmekten uzak tutup, üniversitenin ve şehir hayatının tadını çıkarmanıza olanak sağlayacağız. Ukraynada üniversite okumak sizin için bizimle birlikte bir hayal değil. Sizin için hazırladığımız paketler dahilinde Ukrayna üniversite fiyatları ortalama 3000 $ ile 4500 $ arasında seçeceğiniz bölüme göre farklılık gösterebilir. Hazırlık için ortalama 3000 $ olarak fiyatlandırma yapılırken, mühendislik fakülteleri için 3500 $ ücret ile mühendis diploması almanıza vesile olabiliyoruz. 4500 $ ücret ile de tıp fakültesinde okuyabilir ve bir doktor olarak Türkiye’ye dönebilirsiniz.  Bunların haricinde kalan bölümler içinse ortalama ücret 3000 $ civarındadır. Tüm bu ücretlendirmeler paket şeklindedir. Paketlere dahil içerikler hakkında detaylı bilgilere ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Harkov’da Barınma

Ukrayna üniversitelerinin tamamı için yurt bulmak mümkün. Size kayıt esnasında önerilen 2-3 kişilik yurt odalarında barınma ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Mahremiyetinize normalden daha fazla önem veriyor ve tek başına yaşamak istiyorsanız da yine bizi yanınızda bulacaksınız. Barınma imkanlarının hayli geniş olduğu Harkov’da sizin için en ideal barınma şartlarını birlikte araştırarak sizi arzuladığınız yurt, apart ya da eve yerleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Harkov Üniversiteleri Diploma Denkliği

Ukrayne üniversiteleri diploma denkliği bakımında ülkemizde en karşılığı olan üniversitelerdendir. Harkov üniversiteleri için de aynı durum söz konusudur. Harkov üniversitelerinden alacağınız diploma ülkemizde de geçerli olacaktır. Diploma denkliği hakkında daha detaylı bili için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Harkov’da Sosyal Yaşam ve Gece Hayatı

Doğu Avrupa’nın göz bebeği Ukrayna gündüz ve gece yaşamı ile hayatın tadını çıkarmak için en ideal ülke. Gündüz vakitlerinde üniversitenizin imkanlarından faydalanarak sosyalleşirken geceleri sizin için güvenilir olacak mekanlara bizim aracılığımızla gidebilir, gittiğiniz her yerde rehberlik ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Üniversite hayatının sadece derslerden ve kitaplardan ibaret olmadığını, sosyalleşmek ve ufkunuzu genişletmek için etrafınızı keşfetmeniz gerektiğini biliyor ve bu hallerde de sizlere destek veriyoruz. Ukrayna’da gündüz ve gece yaşamı hakkında detaylı bilgiye ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI