Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

agrarniy
Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi 1918 yıllarında enstitü olan bu kurum 2001 yıllarında Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi unvanını kazanmıştır. Ukrayna’nın tarımsal üretim elemanı ihtiyacıyla paralel Avrupa’nın donanımlı bir eğitim kurumuna dönüştürülen Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi kaliteli eğitim olanaklarıyla kendini geliştirmektedir. Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi Fiyatları Tarımla alakalı pek çok ihtiyaca paralel olarak sizlerin kendinizi çok iyi bir şekilde yetiştirebilmenize imkan tanıyıcı roldedir.
Bitki koruma, hayvan ürünleri yetiştiriciliği, veterinerlik, hayvancılık, üretim ve işleme, tarımsal mekanizasyon, toprak yönetimi, kadastro konularında ihtiyaçlara paralel olarak üniversite tüm imkanlarını geliştirmektedir. 7 fakültenin bulundurulduğu kampüste farklı bölümlere hitap eden kendini geliştirme olanaklarını yakalayabileceğiniz bölümlerle hizmet verilmektedir. Tohum bitkileri ıslahı, bağcılık- üzüm, balık yetiştiriciliği, arıcılık gibi bölümlerde gelişiminizi sağlayacak farklı bölümlerde en iyi olabilme imkanlarını bu üniversitede yakalamanız mümkün olacak.
Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi farklı tarım ve hayvancılık kalanlarında kendini yetiştirmek isteyen gençlerin en gözde tercihleri listesine girebilecek üniversitelerdendir. Tarım uzmanı ve akademisyen yetiştirme de iyi konumlara yükselmiş olan üniversitemiz hayvan hastalıklarının incelenmesinde de sizlerin ilgi duyduğunuz bölümde gelişme kaydedebilmenize fırsat tanıyabilecektir. Özel muhasebe- denetim, hayvancılık dersleri, tarım yetiştiriciliğinin nasıl yapıldığı konuları akademik ortam bakımından en modern koşullarla gerçekleştirilebilmektedir. Tarımsal konularda kendini geliştirmek, uzaktan eğitim imkanlarını en iyi şekilde değerlendirme ihtiyacını gidermek amacıyla üniversitenin Avrupa kalitesinden sonuna kadar fayda görebilirsiniz.
Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi Bölümleri

Agro-biyoteknoloji Bölümü
İktisat Fakültesi
Veteriner Fakültesi
Arazi Yönetimi Bölümü
üretim, işleme Fakültesi ve hayvancılık ürünlerinin pazarlaması
Mühendislik Fakültesi

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI