Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechinkov Üniversitesi Türkiye’den öğrencileri bekliyor. Ukrayna’nın en kaliteli ve en büyük üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Mechinkov Üniversitesi sizlere dev bir eğitim fırsatı sunuyor.
Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Siz de yurtdışında eğitim alarak dünya vatandaşı olabilir; Türkiye’de ve diğer Avrupa ülkelerinde çalışma olanaklarından faydalanabilirsiniz. Üniversitemiz Avrupa Birliği kriterlerine en uygun eğitimi sağlamaktadır.

Odessa, Ukrayna’nın öğrenciler tarafından en çok beğenilen, en popüler liman şehridir. Sosyal aktivitelerin de yoğun olduğu güzel bir şehirdir. Bunun yanında fiyat olarak da çok uygundur. Bu nedenle öğrencilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır. Siz de üniversitemizde dilediğiniz bölümlerden birini seçerek eğitim almaya başlayabilir; diplomanız ile Türkiye’de çalışma olanağını elde edebilirsiniz. Üniversitemize başvuruda bulunmak için lise diplomanız yeterlidir. Ayrıca lisans tamamlama yapmak ve derslerinizi saydırma imkanı da mevcuttur.

Türkiye’den önlisans mezunları da yüksekokul diploması ile üniversitemize başvuru yapabilmektedirler. Siz de geleceğinizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyorsanız öyleyse Odessa Ulusal Mechinkov Üniversitesi tam size göre bir seçim olacaktır. Üniversite 95.000 m2’lik bir alan üzerinde yer almaktadır. 8 öğretim binası ve 8 adette yurt bulunmaktadır. Öğrenciler hem ekonomik harç ücretleri ile okumakta hem de çok ucuza yurtta kalabilmektedirler. Böylece öğrencilerimiz ve aileleri bütçelerini sarsmadan öğrencilerine eğitim aldırabilmektedirler. Biyolojiden Tarihe çok geniş bir yelpazede eğitim alabileceğiniz üniversitede ayrıca yükseklisans ve doktora da yapabilirsiniz. Rusça eğitimlerin yer aldığı üniversitemizde 1 yıl hazırlık okuyacak ve sonrasında üniversite eğitimine Rusça olarak devam edebileceksiniz. Üniversiteyi kazanamadım diye üzülmeyin. Odessa Ulusal Mechinkov Üniversitesi sınav şartı olmadan öğrenci kabul etmektedir. Koşullara bağlı olmadan burada eğitim alabilir; sizde hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz alanda, kısıtlama olmadan okuma şansına sahipsiniz. Ülke yaşam şartları açısından da son derece ekonomiktir. Yurtlarda kalma olanağı mevcuttur. Bir öğrencinin üniversite eğitimi süresince aylık gideri ortalama 35o$’dır. Odessa Ulusal Mechinkov Üniversitesi yıllık harç ücretleri açısından son derece uygun fiyatlıdır. Öğrenciler ve aileler zorlanmadan eğitim aldırabilmektedirler. Odessa Ulusal Mechinkov Üniversitesi başvuruları için Eurostar Yurtdışı eğitim ile iletişime geçmelisiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim okul kabulünüzü sağlayacak adımları atacak, sizin ülkede ki tüm kayıt işlemlerinizi gerçekleştirecek, eğitim süresince size destek olacaktır.

Hayallerinizi ertelemeyin ve hemen harekete geçin. Ukrayna üniversiteleri için Eurostar Yurtdışı eğitime gelerek kaydınızı yaptırın. Uluslararası standartlarda bir eğitim ile tüm rakiplerinizin önüne geçin. Siz de kendi mesleğinizde en iyisi olma şansına sahip olun. Kaliteli eğitim sayesinde donanımlı bir şekilde üniversiteden mezun olun. Diplomanız ile ister yurtdışında ister Türkiye’de çalışın. Uluslararası bir çevre edinerek iş dünyasının kapılarını sonuna kadar aralama fırsatını yakalayın. Hayallerinizi hedefe çevirmek ve hedeflerinizi de başarı ile gerçekleştirmek için Ukrayna Yatırım ve Danışmanlık Şirketi Arayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI