Odessa gece hayatı ve kulüpleri

itaka

Odessa Gece Hayatı Ve Kulüpleri

İster arkadaşlarınızla isterseniz de sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirmek için Ukrayna’yı tercih ettiğinizde birçok eğlence mekanını tercih ederek güzel vakit geçirebilirsiniz. Özellikle Odessa Ukrayna ve dünyanın en meşhur eğlence mekanlarının yer aldığı bölgeler arasında yer alıyor. Sizde arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir tatil planlaması yapıyorsanız, eğlence mekanları ile ilgili detaylı araştırma yaparak sizde güzel vakit geçirerek Ukrayna tatilinizi en güzel şekilde planlayabilirsiniz.

Odessa gece hayatı ve kulüpleri

Odessa gece hayatı ve kulüpleri

Odessa Gece Hayatı

Odessa gece hayatı

Odessa gece hayatı

Odessa Tatil Planlamasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yapacağınız tatil planlamalarınızda dikkat etmeniz gereken noktalardan biri tatilden ne beklediğinizdir. Günümüzde dünyanın birçok bölgesinde tatil yapmak mümkündür. Sizde tatil planlaması yaparken, güzel vakit geçirmek için tatil planlamalarınızı en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tatil yaparken, öncelikle bütçenizi belirlemeli ve bütçenize göre tatil programınızı ayarlamalısınız. Özellikle eğlence mekanlarında vakit geçirmeyi seviyorsanız, Odessa Kiev masaj salonları ile sizde unutulmaz eğlence mekanlarında ve gece hayatında güzel vakit geçirebilirsiniz.

Tatil planlaması yapmadan önce Ukrayna rehberlik hizmeti ve danışmanlık hizmeti alarak sizde havalimanından tutunda konaklama yapacağınız yer ve gezeceğiniz yerlere kadar birçok programı profesyonel danışmanlık hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bu konuda başarılı danışmanlık hizmetleri ile öne çıkan kurumumuz danışmanlık hizmeti almak isteyenler için kusursuz hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

gecele

Odessa gece hayatı ve kulüpleri

Odessa Gece Kulüpleri

Odessa Gece Kulüpleri

Odessa gece hayatı ve kulüpleri

Odessa Gece Hayatı Ve Kulüpleri

Arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle birlikte güzel ve eğlenceli bir tatil planlıyorsanız, eğlence mekanları ile dikkat çeken Odessa’yı tercih edebilirsiniz. Burada gece hayatı bir başka olup, birçok öne çıkan mekanları ile dikkat çeken Odessa ile sizde güzel vakit geçirebilirsiniz. bölgede öne çıkan eğlence mekanlarını şu şekilde göstermek mümkün.

 • Ibiza Night Club
 • Itaka Club
 • Captain Morgan Club
 • Palladium
 • Park Residence
 • Park Residence
 • FLIRT

 

Sizde birbirinden güzel ve kaliteli bu mekanlarda nezih vakit geçirebilirsiniz. Ukrayna’ya gelmeden önce sizde kurumumuzu tercih edebilir ve bölgede ki eğlence mekanlarından tutun gezilecek yerlere kadar birçok bilgiyi rehberlik hizmetlerimizden alabilirsiniz. Üstelik hizmetlerimiz birinci sınıf kalitede sunulmakta olup, sizde güvenle danışmanlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Odessa Gece Hayatı Fiyatları

 

Odessa gece hayatı ve kulüpleri

Odessa gece hayatı ve kulüpleri

Kent, Avrupa şehirlerine kıyasla oldukça ekonomik bir gece hayatı sunuyor. Örnek verecek olursak Odessa gece hayatı fiyatları ülkemize kıyasla 3’de 1 daha uygun. Pek şehirde gece hayatına ne kadar harcarım gibi sorulara gelin yanıt verelim. Şehrin en ünlü gece kulüplerinden olan Club Ibizagiriş için 200 UAH(30 TL), bir bira için 30 UAH(6 TL) ücrete sahip. Restoranlarda yemek yemek ortalama 300 UAH(40 TL Civarı) bir rakama tekabül ederken, bu rakam kafelerde çok daha düşük.

Odessa Gece Hayatı Fiyatları Araç kiralamahavaalanı transferirehberlik hizmetlerimiz hakkında ilgili yazılarımızı okuyarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Viber: +38  093 109 9393

Telefon: +38  093 109 9393

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • VELİ
  5 sene önce

  8 gün bizimle ilgilendiler tüm ekibe teşekkür ederiz odessa gece hayatı nı resmen yaşadık.

  yorum beğen
 • Niyazi Peker
  5 sene önce

  Odessa gece hayatı hakkında hizmet aldık çok memnun kaldık itaka götürdüler ondan 1 gün önce biz gittik güvenliğe 50 dolar teklif etmemize rağmen almadılar ama ukrayna.com egemen abi bizi kişi başı 150 grivna ödedik sorunsuz girdik tşk ederim hizmet için

  yorum beğen
  • admin
   5 sene önce

   Biz teşekkür ederiz yine bekleriz ukrayna.com Fuat

   yorum beğen