Odessa Gece Hayatı

ibiza

Odessa Gece Hayatı ve Fiyatları

odessa gece hayatı fiyatları

odessa gece hayatı fiyatları

Odessa Gece Hayatı Ukrayna gecelerinden en meşhur olanlarından biri de, Odessa Gece Hayatı Odessa gece hayatından çılgın partiler sabaha kadar devam etmektedir. En az Lviv gece hayatı kadar güzel olan Odessa gece hayatı  daha çok şov şeklinde gerçekleşmektedir. Gece kulüpleri  ne o kadar çok ucuz, ne de o kadar çok pahalıdır ama hepsi de birbirinden kaliteli mekânlarıdır.

 

odessa gece hayatı

odessa gece hayatı

Odessa Gece Hayatı Ve Gece Kulüpleri

Odessa Gece Hayatı Türkiye’nin Bodrumunu andırmaktadır.  Sahil kısmında sıra sıra dizilen gece kulüpleri Türkiye’deki havuz başı partilerini anımsatır, insana adeta Akşam saat 11 de başlayan eğlenceleri sabahın 4 ile 5’ ine kadar çılgınca devam etmektedir. Dolup taşan eğlence mekanlarında çeşitli şovlar organize edilir. Sadece klasik gece kulübü mantığında değil de, eğlenceye çeşitli şov ve gösteriler de katılır. Ukrayna gece hayatına genellikle Ukrayna ve yabancı şarkıları eşlik eder.  Itaka, Bono Beach Club, İbiza Beach Club ve Palladium Odessa gece kulüplerini en meşhur ve en gözde olanlarıdır.

Odessa Gece Hayatı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

 • Odessa Gece kulüplerinde çalışanları İngilizce konuşmaktadır.
 • Orada yaşayanların çoğu İngilizce bilmiyor. Bilenler de orta ancak orta halli konuşmaktadır. Bunun için ya Rusça ya da Ukraynaca dili bilmek gerekiyor.
 • Halkın bir kısmı sarışın olduğu için Esmer olanlar büyük dikkat çekiyor
 • Mekanlar sürekli açık, özelikle hafta sonları daha kalabalıktır.
 • Sahil Kenadarın’daki Gece kulüpleri kışın kapalı oluyor.

Odessa Gece Hayatı demek Ibıza demektir. Odessa’daki en meşhur gece kulübü Ibıza olarka bilinir. Bence en düzgünü de burası. Gündüzleri mis gibi kumsalında deniz-kum-güneş keyfi yaparsınız. Hatta işletmeye ait restoranı ve barı da mevcut. Sadece gece hayatı olarak değil, gündüz de dinlenmek için benim en çok sevdiğim işletmelerden birisi.

 • Masaj salonları. Taksiciler bir çok kez sizi masaj salonlarına götürmek isteyecekler. Hatta ellerindeki broşürlerden fotoğraflar gösterecekler. Gerçekten de manken gibi kızları göreceksiniz. Bunun için sizden yaklaşık olarak 50-100 dolar isteyecekler. Bu adamlara çok dikkat edin. Kimseye para kaptırmayın ve güvenmediğiniz insanlarla konuşmayın bile. Masaj salonları da tahmin ettiğiniz gibi yerler. Ama öyle TAM tahmin ettiğiniz gibi değil. Yani burasını nasıl anlatayım bilemedim.
 • Polislerden, dolandırıcılardan uzak durun. Ülkede inanılmaz bir rüşvet dönüyor. İnanılmaz yetenekli dolandırıcılar denk gelebilir. Bir kaç Türk’ün dolandırılma şeklini duyunca inanamadım. Özellikle çoookkkk güzel kızlara dikkat edin. Benden söylemesi.
 • Sarhoşlardan uzak durun. Özellikle geceleri. Bir çok serseri sarhoş olup, yolda yürürken bile canınızı sıkabilir. Kavgayı çok seviyorlar. Zaten vodka bedava olduğu için kontrolden çıkabiliyorlar.
 • Odessa Gece Hayatı Pasaportunuzu isterler durduk yere. Akabinde rüşvet gelir. 50-100 dolar ister. Ama pazarlık yapın. 3-5 dolar verin. Vermem diye bir şey yok. O parayı almadan gitmezler.
 • Muhtemelen, ülkeden çıkarken yanınızda çok fazla sigara veya alkol çıkaracaksınız ucuz diye. Bagajların hepsi XRAY’den geçiyor. Polisler anında sizi yanlarına çağırıyorlar. Götüremezsiniz falan diyecekler. İstedikleri şey belli. Yine 5-10 dolar verirseniz sorun yaşamazsınız. Ülkede resmen düzen bu şekilde işliyor.
 • Odessa Gece Hayatı UBER uygulamasını kullanın. Daha ekonomik gezersiniz. Benden söylemesi.
 • Striptiz Clublardan bahsetmedim. Genelde giriş ücretsiz ama içeride bahşiş usulü çalışıyorlar. O da 50-100 Grivna civarında. Kucak dansı veya başka özel danslar isterseniz fiyat değişiyor.

Kharkiv Gece Hayatı veya Lviv Gece Hayatı makalelerimizi okuyabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Selim Toprak
  6 yıl önce

  Ukrayna.com teşekkür ederiz hava alanından bizi karşıladılar otelimize bıraktılar odessa gece hayatı nı yaşattılar resmen bize.

  yorum beğen
 • Kerim
  6 yıl önce

  Egemen bey Odessa konusunda sağolsun bize çok yardımcı oldu teşekkür ederiz.

  yorum beğen
 • Hamit Kurt
  6 yıl önce

  Odessa muhteşem bir yer Gece hayatı Alanya’ya benzer Odessa gece hayatı

  yorum beğen
 • Kolay Yolculuk
  6 yıl önce

  Odessa, Lviv ve Kiev’in renkli ve eğlenceli gece hayatı ile muhteşem mimarisini görmek için haydi vizesiz Ukrayna’ya. 😍 Odessa gece hayatı

  yorum beğen