Lviv Gece Hayatı

clublviv

Lviv gece hayatı

“Lviv

Lviv Gece Hayatı

Lviv gece hayatı ’e  bazı gazete ve web sitelerinin manşetten verdiği “Bu Şehrin yüzde 85’i kadın” haberlerini okuyarak gittiyseniz bu haberlerin doğru olmadığını anlamanız Lviv sokaklarını gezmeye başladığınızda uzun sürmeyecektir. Ek bilgi olarak, Lviv gece hayatı Ukrayna’nın en muhafazakar bölgelerinden birisidir. Bu kötü haberdi. İyi haber ise Lviv gece hayatı Kadınların çoğu eğlenmeyi çok seviyor ve kulüplerin birçoğunda kadın oranı oldukça yüksek.

Ukrayna Avrupa kıtasına bağlı bir ülke olarak Lviv Ukrayna’nın nüfus yoğunluğu açısından 7. Büyük şehridir. Lviv’in nüfus yoğunluğunu %88 Ukraynalı ,%8 Rus , %1 Polonyalı insanlarla birlikte toplamda 860.000 kişi yaşamaktadır. Dolayısıyla nispeten kalabalık bir şehir olarak, Kiev’den sonra, Ukrayna’daki gece hayatının kalbinin attığı ikinci noktanın Lviv şehri olduğunu söyleyebiliriz.

“lviv

Lviv Gece Hayatı

Lviv Ukrayna’nın en çok ziyaretçi alan şehirlerinden biri olmakla beraber aynı zamanda ülkenin genç nüfus popülasyonunun da oldukça yoğun olduğu bir şehirdir. Bir çok gece kulübüne ve eğlenmek için oldukça çok alternatife sahip olan Lviv gece hayatı karşımıza sonsuz bir eğlence imkanı ile çıkıyor. Özellikle Ukrayna’nın para biri olan Grivna dolar ve Türk lirası karşısında daha düşük bir değer sahip oluyor olması Türkiye’den giden ziyaretçiler için oldukça büyük bir şans.

Lviv Ukrayna’nın en çok ziyaretçi alan şehirlerinden biri olmakla beraber aynı zamanda ülkenin genç nüfus popülasyonunun da oldukça yoğun olduğu bir şehirdir. Bir çok gece kulübüne ve eğlenmek için oldukça çok alternatife sahip olan Lviv karşımıza sonsuz bir eğlence imkanı ile çıkıyor. Özellikle Ukrayna’nın para biri olan Grivna dolar ve Türk lirası karşısında daha düşük bir değer sahip oluyor olması Türkiye’den giden ziyaretçiler için oldukça büyük bir şans.

“Lviv”

Lviv Gece Hayatı

Lviv gece hayatı Fiyatları

Ukrayna’nın kendi para birimi olan Grivnayı dolar üzerinden hesapladığımız zaman Ukrayna gece hayatı, bizim günlük hayatımızdan daha ucuza bile gelebiliyor. Örneğin şehrin en pahalı gece kulübüne giriş ücreti 5 dolar. 2 tane votka enerji içeceği toplam 3 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Shot bardaklarında satılan kokteyller ise genellikle 1 dolar gibi bir fiyattan satılıyorlar. Bu kadar uygun fiyatlara çok kaliteli mekanlarda eğlenmenin yanı sıra hafta içi ise bu fiyatlar çoğu mekanda yarı yarıya indiriliyor.

Lviv’de Gece Klupleri 

Şehir büyük olunca alternatif de çok oluyor. Şimdi sıra ile Lviv’de mutlaka uğranılması gereken gece kulüplerini listeleyeceğiz:

 • Fashion Club
 • Zabzibar Club
 • Rafinad People Club

Bu üç mekan Lviv gece hayatı kalbinin attığı noktalardır. Lviv’e giderseniz muhakkak bu üçünü de ziyaret etmenizi öneririz.

Kiev gece hayatı makalemizi okuyabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Selami Aslan
  4 sene önce

  Ukrayna’nın en canlı şehirlerinden Lviv’in tarihi güzelliği ve gece hayatı sizi bekliyor. Egemen bey bize her konuda yardımcı oldu teşekkür ederiz!

  yorum beğen
 • Ukrayna Lviv Hakkında Herşey
  4 sene önce

  Lviv gece hayatı pahalı mı?

  yorum beğen
 • Emirkaan Sağlam
  4 sene önce

  Lviv gece hayatı hakkında acil bilgi 🙂

  yorum beğen
 • Café Tur
  4 sene önce

  Sevimli meydanları, dört bir yana yayılmış parkları, hem lezzetli hem de hesaplı restoranları ve gece hayatı ile Ukrayna’nın Lviv şehri görülmeye değer.

  yorum beğen