kağıthane araç kiralama şile evden eve nakliyat Poltava Gece Hayatı ve Fiyatları
arama

Poltava Gece Hayatı ve Gece Kulübü

versel
  • admin admin

Poltava Gece Hayatı Amaç eğlenceli vakit geçirmek ise Poltava Gece Hayatı ve Gece Kulübleri değerlendirme yazımızı muhakkak okumalısınız. Hangi bar, disko, night clubler seçilmeli, haftanın hangi günü gidilmeli. En iyi gece kulübü hangisi gibi bir çok  detayı makalemizde bulabilirsiniz. Hadi Poltava’da gece hayatı yazımıza başlayalım.

versal

poltova gece hayatı

Poltava Gece Hayatı Küçük bir şehirde olsa Poltava Gece Hayatı ve Gece Kulübü, kentin küçüklüğüne göre oldukça hareketli ve seçenekleri bol. Akşam küçük kafe, barlar, karaoke salonları ve restoranlarda başlayan eğlence, gece disko ve night clublerde devam ediyor. Hemen eklememiz gerekiyor ki, Ukrayna genelinde olduğu gibi eğlence mekanları Cuma ve Cumartesi günleri tamamen dolu.  Bunun dışında Çarşamba günleri de eğlence hayatına çıkmak için iyi bir tercih. Genellikle şehre gelen turistler büyük mekanları tercih etseler de emin olun küçük barlarda eğlence daha had safhada. Aynı zamanda bu tür yerlerde arkadaşlık kurmanız, Ukraynalı kızları ile tanışmanız daha kolay olacaktır. Kulüplere gelen kızlar genelde erkek arkadaşları ya da arkadaş grupları ile geldiği için soğuk durabilirler. Ama bu tür kafe, restoran, bar gibi yerlerde yalnız içmeye gelen kişiler ile tanışabilirsiniz.

poltova gece hayatı

poltova gece hayatı

Poltava Gece Hayatı Kulübleri ve Diskolar

Tabi Poltava’da en büyük ve en ünlü mekan Poltava Robin Hood ve Poltava Fashion Club Podium gece kulüpleri. Bunların içinde Poltava Robin Hood her gün açık ama hafta sonları daha iyi tabi. Fakat Poltava Gece Hayatı ve Gece Kulübleri içinde benim önerebileceğim mekan Versal Concert Hall Mekanda insanlar sürekli dans pistinde ve iletişim kurmak daha kolay. Buradaki kızlar genelde öğrenci olduğu için gece takılabilecekleri birisini bulma peşindeler. Bir diğer mekanda Muza Bar, kılık kıyafete dikkat ederek gidin, spor ayakkabı ile içeriye almıyorlar. Genelde arkadaş gruplarının takıldığı bir yer olduğu için biraz daha sakin olsa da eğlence gece oldukça iyi. Yine Mohito cafe de gidilebilecek yerler arasında, restoran olarak gözükse de geceleri eğlenceli. Özellikle Cuma cumartesi geceleri diskolardan daha fazla eğlenebilirsiniz. Double Whisky ise, viski tutkunları için bulunmaz bir mekan. Poltava Gece Hayatı Hem yemeğinizi yiyebileceğiniz hem de birçok viski türünü içebileceğiniz elit bir yer.

Odessa Gece Hayatı ve Kiev Gece Hayatı makalelerimizi okuyabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI