Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

ukrayna euro palet

 

Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

Paletler günümüzde taşıma işlemlerimizi yaptığımız trans paletler ya da forkliftler için büyük önem taşıyan araçlardır. Paletleri trans paletlerinize ya da forkliftlerinize monte ederek taşım işlerinizi çok daha kolay ve risksiz bir biçimde yapabilirsiniz. Ukrayna Euro tahta palet ise özellikle dünya çapında bu tür taşıma işlemlerinde oldukça yaygın kullanılan bir palet türüdür. Ukrayna Euro tahta palet özellikle Avrupa’da insanlar tarafından ve şirketler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bunun birçok sebebini sayabiliriz. Öncelikle Ukrayna Euro tahta palet teknolojisi diğer çoğu paletlere göre çok daha ileri seviyede gelişmiştir. Bu gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çok daha dayanıklı ve kullanışlı paletler çıkmıştır. Bu özelliği sayesinde Euro tahta paletlerinizi uzun yıllar sorunsuz kullanma imkânına sahip olmaktasınız. Euro tahta palet montajı da kullanımı kadar kolaydır ve montajdan itibaren bir gevşeme ya da bozulma yaşamazsınız.

Ukrayna Euro tahta palet

Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

Euro tahta palet üretimleri sürekli ve düzenli olarak denetlenmektedir. Bu denetimlerin sonucunda Euro tahta paletlerin dayanıklılığı ve kalitesi yeniden tasdiklenmektedir. Euro paletler ayrıca çevreci özellikleri sayesinde dünyaya da ekstra bir yarar sağlamaktadır. Paletlerinizi 2. El olarak satın alabilirsiniz ya da fazla paletlerinizi satabilirsiniz. Dayanıklı yapıları sayesinde Euro paletler 2. El kullanımlara son derece uygundur. Sizler de taşıma işlemlerinizde Euro palet kullanarak taşıma ve depolama maliyetlerini düşürebilir ve maddi anlamda kara geçebilirsiniz. Euro tahta paletlerinize zarar gelmesi durumunda paletlerinizi tamir ettirerek yeniden kullanabilirsiniz.

Ukrayna Euro tahta palet fiyatları

Ukrayna Euro Palet ve Fiyatları

 1. el euro palet fiyatları diğer paletlere göre daha uygun olmaktadır.İkinci el euro palet  ürünlerinden kullanılan ahşapların en fazla %22 oranında nem içermesi gerekir. Bu ürünlerin çok kaliteli ve dayanıklı olmasını sağlar. Tabi bizim firmamız paletlerin yapımında kullandığı çiviler sayesinde de paletin dayanıklılığını daha üst seviyeye çıkarmaktadır. Böylelikle iş yerlerinizde ağır veya değerli eşyalarınızı taşırken bizim ürettiğimiz özel yapım ve uluslararası standartlara sahip kalitedeki, yapıdaki ürünlerimizi satın alarak kullanabilirsiniz. Günümüzde ağır eşyaların bir yerden başka bir yere nasıl taşınacağı konusunda sizler için ekibimiz bazı detaylar düşündüğü için paletlerin en kalitelisini üretmeye çalışmaktadır. Sizlerde servislerimizde ki ürünlerin farkını ve kalitelisini görmek istiyorsanız hemen bizim ile temas kurmalısınız.

Palet Satın almak için bizimle aşağıdaki numaralardan veya iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Viber : +38 093 109 93 93

Whatsapp : +90 532 176 90 90

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ali Tokmak
  3 yıl önce

  Almanya ya teslim euro palet epal tir bazinda aylik 10 tir sözleşmeli teslim fiyati alabilir miyim. Teşekkurler

  yorum beğen
 • minipalet
  5 yıl önce

  2 Tır Palet konusunda yardımcı oldu egemen bey tşk ederiz!

  yorum beğen
 • Mert Koç
  5 yıl önce

  Bana böyle 100- 150 tane palet lazım. Ben bunları nereden alacağım İstanbula gönderim mevcut mu ? tşk ederim egemen bey

  yorum beğen