Türkiye Deport Kaldırma

Türkiye Deport Kaldırma

Tatil veya iş; hangi konuda olursa olsun, yapacağınız yurt dışı gezilerinde gideceğiniz ülkenin uyulması gereken belli başlı kuralları vardır. Eğer bu kuralları çiğnerseniz büyük ihtimalle “deport” yani sınır dışı edilecek ve belli bir süre o ülkeye giremeyeceksiniz. Böylece bir daha bu şansı bir süre kullanamayacak ve ciddi bir maddi zarar yaşayacaksınız. Türkiye Deport Kaldırma işlemi yapılabilir mi? Cevap: EVET. Ama bu söylenebildiği kadar kolay bir işlem değildir. Bunun için profesyonel yardım almak zorundasınız. Çünkü bu işlem çok iyi derecede Türkiye Cumhuriyeti Hukuku, ilgili mevzuatlar, uluslararası antlaşmalar, ülke sosyal yaşamı ve başvurulabilecek tüm yollar hakkında profesyonel bilgi sahibi olunmasını gerekli kılmaktadır. Türkiye deport edilme nedenlerini farklı çeşitler olduğu için, aynı şekilde Türkiye Deport Kaldırma çözümleri de farklılık göstermektedir.

Size bu çözüm yolları konusunda profesyonel ekibimiz tarafından gerekli tüm yardımların sağlanacağından emin olabilirsiniz. Yurtdışı gezinizde başınıza gelmesini isteyeceğiniz son durum olan deport edilme sorununuza çözüm profesyonel ekibimizdir. Çok ciddi bazı durumlar haricinde Türkiye Deport Kaldırma işlemlerinize çözüm olmak için bize ulaştığınızda, size derhal yardım edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Deport sorunu dışında Türkiye havaalanından almıyorlar gibi bir duruma düşerseniz muhtemelen; ülkeye giriş şartlarından birini sağlamıyorsunuzdur. Bu nedenler şunlar olabilir; dönüş biletiniz yoktur, otel rezervasyonunuz yoktur, size takmış ya da tipinizi beğenmemiş olabilirler.

Bu gibi durumlarda da bize derhal ulaşırsanız, en kısa zamanda hukuk çerçevesi içinde gerekli kurum, kuruluş ve mevkilerle iletişime geçip, gerekli resmi yazışmaları yapıp sorununuzu profesyonel ekibimizle çözüme kavuştururuz. Aşağıda belirttiğimiz iletişim bilgilerimizi acil arama numaraları gibi her an ulaşabileceğiniz şekilde kaydetmenizi ve yaşayacağınız sorun ile ilgili en kısa zamanda bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

türkiye deport kaldırma

türkiye deport kaldırma

 

Türkiye Deport Kaldırma işlemleri ekibimiz için sor bir süreç olmasa da Türkiye deport edilme nedenleri hakkında az da olsa bilgi sahibi olmanız yararınıza olacaktır.

• Türk Ceza Kanunu’na istinaden, haklarında iki yıl veya daha uzun bir süre hapis cezası uygulananlar, cezalarının Türkiye’de infaz edilmesinin ardından ülkesine sınır dışı edilir;
• Terör ve(ya) suç örgütü yöneticisi, üyesi, destekleyicileri;
• Türkiye’ye girişte, vize veya ikamet izni başvuru işlemlerinde gerçeğe aykırı bilgi beyan edip, sahte evrak kullananlar;
• İllegal yollardan geçimini sağlayanlar;
• Kamu güvenliği veya kamu sağlığı açısından tehlike oluşturanlar;
• Türkiye’nin tanıdığı vize veya vize muafiyet süresini 10 günden fazla aşanlar veya Türkiye vizesi iptal edilenler;
• Süresi geçen ikamet iznini 10 gün içinde uzatmayanlar;
• İkamet izni iptal edilenler;
Türkiye’de çalışma izni olmaksızın çalışanlar;
• Türkiye’ye gayri resmi yollardan giriş veya çıkış yapanlar;
• Daha önce hakkında giriş yasağı verilmesine rağmen Türkiye’ye gelenler;
• İkamet izni başvuruları reddedilmesine rağmen 10 gün içinde Türkiye’yi terk etmeyenler;
• Uluslararası koruma başvurusu reddedilen veya iptal edilenler;
• Uluslararası kuruluşlar tarafından terör örgütü olarak tanımlanan örgüt veya kişilerle ilişkisi olduğu tespit edilenler hakkında sınır dışı kararı uygulanmaktadır.

türkiye deport kaldırma

Türkiye Deport Kaldırma Peki, nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle, Türkiye’ya kimin vasıtası ile geldiğinize dikkat etmelisiniz. Bizim gibi güvenilir firmalar aracılığı ile gelirseniz sorun yaşamazsınız; ama bireysel olarak veya tekin olmayan kişiler aracılığı ile gelmeniz halinde sorun yaşamanız kaçınılmaz olur. Türkiye’ye gelen yabancılar 180 gün içerisinde 90 güne kadar ikamet izni almadan kalabilmektedir. Ancak bu süreden daha fazla kalmak isteyen yabancıların kalış amaçlarına göre ikamet tezkeresi almaları zorunludur. Bu süreyi aşıp da deport edilmemeye özen gösterin. Aslında deport’tan önce süre aşımında farklı cezalar da uygulanmaktadır.

Siz yine de kaldığınız süreye dikkat edin. Ya da gelin siz Türkiye Deport Kaldırma da dahil olmak üzere hiçbir meseleyi dert etmeyin ve bizim güvencemiz ile arzuladığınız Türkiye seyahatinizi gerçekleştirin. Sadece seyahat değil, çalışma, oturma ve okuma gibi Türkiye ile ilgili ne hayaliniz varsa, hepsi için profesyonel ekibimizle daima yanınızdayız. Üstelik size bir telefon kadar da yakınız. Size, gurbette olduğunuzu unutturacağımızdan emin olabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimizle, çalışma ve oturum izinleri konusunda da yardımcı oluyoruz.

Tatile gelecekseniz, Türkiye rehberlik hizmetleri ve araç kiralama hizmetlerinin, en klas ve profesyonel halini bizimle keşfedebilirsiniz. Biz, ekibimizle birlikte sizi rahat ettirmek için sürekli hizmetinizdeyiz.

Whatsapp: +90 532 176 90 90

Telefon : +38 093 109 93 93

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Azure Mail
  4 yıl önce

  Merhaba, Türkiye’de deport oldum yardımcı olurmusunuz? türkiye deport sorgulama yaparmısınız

  yorum beğen
 • İsmail Saymaz
  4 yıl önce

  selam kız arkadaşım türkiye’den deport yapıldı yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • Melda Onur
  4 yıl önce

  azerbaycanlıyım Türkiye deport sorgulama istiyorum Türkiye deport kaldırmak istiyorum

  yorum beğen
 • Gulden Sonmez
  4 yıl önce

  Türkiye Deport Sorgulama , Türkiye Deport Kaldırma, Türkiye Sınır dışı

  yorum beğen