Ukrayna’da Avukatlık Hizmetleri

avukatlit-hizmeti

Ukrayna’da Avukatlık Hizmetleri Sadece Türk vatandaşlarına hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da Oturum ve Çalışma İzni Alınması, Şirket Kurulumu, Askerlik İşlemleri, Dava Takibi, Hukuki Danışmanlık, Uluslar Arası Evlilik Sorunları ve Registratsiya Alınması konularında Türk vatandaşlarına hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da yaşanabilecek her türlü yasal sorun için bizimle iletişim sayfasını kullanarak irtibata geçebilirsiniz. 

İşlerinizi yasal mevzuata uygun ve legal yöntemler ile halletmek yerine çeşitli dalavereler yardımı ile götürülen bu insanlar yüzünden bir çok Türk vatandaşı mağdur olmaktadır. Lütfen Ukrayna’da yasallar ile muhatap olacaksınız. Hukukçu ve avukat farkını iyi öğrenin.

Ukrayna’da hukukçuların hiç bir resmiyeti yoktur ve yasalar karşısında bir sınıfa da mensup değillerdir. Zaman zaman karışıklara neden olan hukuk sistemine sahip olan Ukrayna gibi bir ülkede bilinçsiz hareket etmemenizi tavsiye ederim.

hukuki çalışma alanlarımız;

Ukrayna Hukiki Danışmanlık

Ukrayna’da Avukatlık Hizmetleri, genel hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ayrıca uzman olduğu alanlarda danışmanlık yapmaktadır. Avukata soru sormak veya avukata danışma hizmeti almak isteyenler için Ukrayna’da Avukatlık Hizmetleri, randevuya dayalı yüz yüze görüşmeyle yoluyla danışmanlık hizmeti verdiği gibi ayrıca ukrayna online avukat olarak başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için “online hukuki danışmanlık” niteliğinde hukuki danışmanlık ve avukatlık danışma hizmetlerini telefonda veya e-posta ile internet üzerinden vermektedir.

Uzaktan telefonla veya online hukuki danışmanlık hizmeti almadan önce incelenmesini talep edeceğiniz bir takım belge veya dökümanlar var ise bunları faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırmak üzere hazırlamanız uygun olacaktır. Danışmak istediğiniz konuları ve varsa ilgili evraklarınızı hazırladıktan sonra online danışmanlık hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz.

Ukrayna’da yabancıların istihdamı, belgelerin hazırlanması ve hukukçunun danışmanlığını gerektiren zor ve çok emekli bir iştir. Ukrayna Çalışma İzni kesin almak için ve zaman ve para kaybından kaçınmak için bu konuda tecrübeli yardımımız için bize başvurunuz.

Ukrayna’da Avukatlık Hizmetleri Ayrıca; uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı veya sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi veya hazırlanması gibi hizmetleri Sürekli Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktayız.

 

Avukatımız ;

tatyana

Tatyana Nikolayevna (татьяна николаевна)

Telefon : +380 734 085 073

Viber : +380 734 085 073

Mail : [email protected]

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Ecevit
  3 yıl önce

  Merhabalar,
  Sayın ilgili, ben 2011 yilindan başlayarak 2016 yilina kadar Ukrayna’da Italyan firmasinda 5,5 yil çalistim.Evlenmek için 2016 yilinda Türkiye ‘ye dönüş yaptim hic bir hakkimi alamadim çünkü beni baska Ülkeye götüreceklerini söylediler.Ve götürmediler, bu durumda dava açmak taraftariyim tabiki sizin öngörünüz doğrultusunda
  Şirketin bildiğim kadariyla Türkiye’de ofisi bulunmuyor.
  10 Temuz 2021 ‘de isten ayrilma üzerinden geçen sure 5 yil olacak
  Yardimlarniz için çok teşekkurler.

  Saygilarimla

  yorum beğen