arama

Ukrayna’ya Kargo Gönderme

ukraynakargo
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ukrayna’ya Kargo Gönderme

Ukrayna’ya evrak, dosya, doküman, numune, paket, giyim ithalat ürünleri gibi bir çok ürünü hızlı ve kolay bir şekilde Bizimle ile gönderebilirsiniz. Tüm Yurtdışı Kargo hizmetlerimiz Kapıdan Kapıya Taşıma esasına göredir. Çoğu Uçak Kargo servisi gibi hava alanında teslimat yapılmaz. Doğrudan belirtilen adrese teslimat yapılır.

Evrak, Dosya ve Doküman gibi gönderileriniz 1 günde, koli, paket, numune ve ithalat kargolarınız ise 2 gün içinde teslim edilir. Gümrüklü kargolarınızda Ukrayna Gümrüğünde yapılacak kontrol ve süreçler sebebi ile teslimat süresinde değişiklik olabilir. Evraklarınız, Proforma Fatura vs. doğru beyan edildiği sürece herhangi bir gecikme yaşanması beklenmez. Genellikle $100 USD ve üzeri değerdeki gönderiler için Ukrayna Gümrük Mevzuatı doğrultusunda alıcı için vergilendirme yapılabilmektedir.

Ukrayna’dan getirmeniz gereken kargolarınızı da bizimle rahatlıkla getirtebilirsiniz. Teslimat süreleri aynı olmakla birlikte Kargolarınızı Ukrayna adresinden toplatılması 1-2 gün zaman alabilmektedir. Buradaki tüm organizasyonu Bizim sizin adınıza yapacaktır. Paketiniz siparişiniz esnasında ileteceğiniz adrese teslim edilecektir.

ukrayna-deniz-kargo

Ukrayna’ya Kargo Gönderme

Gümrüklü ve Gümrüksüz Kargo Ayrımı

Ukrayna’ya kargo prosedürleri, ekonomik, ekspres ve evcil hayvan kargo gibi değişik şekillerde gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye’den Ukrayna’ya ya da dünyadaki rastgele yerde tespit edilen ülkeye kargo teslimatı yapan kurumsallaşmış firmalar, mamülleri gönderi çeşitlerine göre sınıflandırılmaktadır. Gönderilen ya da alınan ürünün beli bir sayıyı ve gramajı aşmaması halunda gümrüksüz olarak nitelendirilmektedir. Bir ürünle alakalı numune gönderildiğinde bu gümrüksüz sınıfına girebilmektedir.

Ukrayna’ya Kargo Gönderme istiyorsanız ve problem yaşıyorsanız lütfen konu altında yorum yaparak belirtiniz veya İletişim bölümünden yazınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI