Ukrayna Süresiz Oturum

Ukrayna Süresiz Oturum

 

Ukrayna Süresiz Oturum

Ukrayna yaşamak için ideal bir yerdir ve son yıllarda özellikle de birçok kişinin çalışmak için de gitmek istediği yerlerden biridir. Oturum almak için birçok evrak düzenlemek gerekmektedir. Ukrayna Süresiz Oturum alabilmek için ne gerekir? Avrupa Birliği macerasına Ukrayna’da devam etmek istiyorsanız Türk vatandaşları için ekstra sağlanan kolaylıklardan da yararlanabilirsiniz. Ekonomisi gelişmekte olan bu ülkede Türkiye’ye yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Gereksiz prosedürleri göz ardı ederek kolay bir şekilde Türk vatandaşı olanlara ülke yaşam hakkı veriyor. 2017 yılından vizesiz Ukrayna girişleri gerçekleştirilmekte ve her iki devlet arasında transferler de elverişli hale gelmektedir. Hem Avrupa Birliği’ne hem de Türkiye’ye vizesiz geçiş için yeşil ışık edilmiş ve böylece kolayca vizesiz geçişler uygulanmıştır. Dünyanın en değerli eğitim merkezleri ve üniversitelerinin olduğu bu ülkede dil kursları ve Türk vatandaşları için tercih edilen muhteşem sistem bulunmaktadır. Çalışma ve iş fırsatlarının maksimum seviyede sağlayabilen bu ülkede oturum almak için ülkenin taleplerinden bazıları şöyle;

Ukrayna Süresiz Oturum

Ukrayna Süresiz Oturum

Ukrayna Süresiz Oturum izni alabilmek için Ukrayna’da bir tanıdığımızın olması ve sizin için bir davetiye de çıkartması gerekiyor. Oturma izni alabilmeniz için Ukrayna vatandaşı tanıdığımız kişinin OVIR birimleri denilen bir kurum tarafından başvuruda bulunarak sizin için davetiye çıkartması şartı yer almaktadır. Sahip olduğunuz bu davetiye ile Ukrayna’da oturum yaşam hakkını kazanmanın sağlanmış olunca Ukrayna devleti Türkiye’de yaşayan vatandaşlar için herhangi bir tapu veya gayrimenkul ya da banka hesapları takibi gibi herhangi bir gereksinim duymadan oturma izni hakkı veriyor.

Ukrayna Süresiz Oturum

Ukrayna Süresiz Oturum izni alabilmek için bir başka yöntem ise Ukrayna vatandaşı biriyle evlilik gerçekleştirmektir. Bu yöntem her ülkede bulunmaktadır ve Ukrayna vatandaşı ile evlilik yaparak doğrudan oturum iznine sahip olabilirsiniz. Evlilik ve devamında dünyaya gelen çocuklarınızdan Avrupa Birliği vatandaşı olma hakkına sahip olur. Ukrayna ve Türkiye pasaport alma ve çift ülke vatandaşı olmaya hak kazandıkları gibi aynı zamanda Avrupa Birliği vatandaşı olmuş bulunmaktadırlar. Avrupa Birliği’ne üye olan ülkelerde serbest bir şekilde dolaşma hakkı ve Ukrayna vatandaşlığı direkt oturum izni şansını değerlendirebilmek için evlilik iyi bir yöntemdir. Birçok kişinin tercih ettiği bir yöntem olarak Ukrayna vatandaşı olmak için en popüler yöntemlerdendir.

Ukrayna Süresiz Oturum İzni almak için lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

Viber : +38 093 109 93 93

Whatsapp : +90 532 176 90 90

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Elsan
  1 sene önce

  Ukrainada Azerbaycan vetendawi suresiz oturumu var .O oturum izni ile gurcustandan vizesiz macarstana gide biler???

  yorum beğen
 • erkan
  1 sene önce

  merhabalar… kız arkadaşım savaştan dolayı ukrayna dan polonya ya gitti ve orada iş bulup çalışmaya başladı.. evlenmeyi düşünüyorduk savaştan dolayı askıya aldık.. şimdi polonya ya gidip orada onunla evlilik yapsam bana oturum kartı ve avrupa da oturum izni vs.. veirler mi.. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

  yorum beğen
 • Serdar
  1 sene önce

  Ukrayna’da süresiz oturumu olan Türk vatandaşı Avrupa ülkelerine girişte vize almalı mı ? Teşekkür ederim

  yorum beğen
  • admin
   1 sene önce

   Evliyseniz esinizle beraber gecebilirsiniz, Savas sebebiyle! ama diger turlu izin vermezler vize almaniz lazim.

   yorum beğen
 • sait
  2 sene önce

  04.06.2018 yılında türkiyede ukrayna vadandaşı bi hanım ile evlendim bu evlilik ukrayna hükümetine bildirilmedi yani orda hala bekar gözüküyor ukraynadan oturum alıp avrupaya açılmak istiyorum yardım lazım

  yorum beğen
 • Tolga
  2 sene önce

  Öncelikle merhaba, ukraynada okuyorum ve oturumum var fakat süreli, ben ukrayna süresiz oturum izni almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

  yorum beğen
 • Cihan
  3 sene önce

  Bu güzel ve aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler dost

  yorum beğen
 • Ferhat
  3 sene önce

  Orada bir ev alsak gene de alamaz miyiz oturum izni

  yorum beğen
 • Emre
  3 sene önce

  Ben ukrayna yeni evlendim oturum almak istiyorum ne yapmam lazım bana bilgi verin lütfen

  yorum beğen
  • admin
   3 sene önce

   Emre bey, Evlilik belgeleriniz ve pasaport çeviri noter onayı ile göç idaresine gidiniz.

   yorum beğen
 • fatih
  4 sene önce

  ukranya’da oturum izni nasıl alabilirim
  tsk ederim

  yorum beğen
  • admin
   4 sene önce

   3 Yöntem var oturum alabilmeniz için

   1- Şirket Kurarak
   2- Evlenerek
   3- Okul Okuyarak

   yorum beğen
 • Akın Öz
  5 sene önce

  ukrayna süresiz oturum izni almak için hangi prosedürler gerekiyor ?

  yorum beğen
 • Ercüment
  5 sene önce

  ukrayna süresiz oturum izni almak için ne gerekli? lütfen

  yorum beğen
 • Nihalizm
  5 sene önce

  Ukrayna süresiz oturum almak için şirket veya evlilik yapsak oluyor mu ?

  yorum beğen