arama

Ukrayna Tatil Paketleri

ukrayna tatil paketleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ukrayna Tatil Paketleri

Ukrayna Tatil Paketleri Yurtdışına çıkmadan önce gideceğiniz bölge hakkında ön araştırma yapmanız gezinizin ve tatilinizin daha sağlıklı olmasına yardımcı olacaktır. Günümüzde tatil için en çok tercih edilen bölgeler arasında Ukrayna geliyor. Gezilecek yer açısından zengin olan bölgede tatil yapmak istediğinizde belirli bir bütçe ayırmanız gerekir. Ekonomik olması ile ön planda yer almasının yanı sıra bölge gece hayatı ile de oldukça ünlüdür. Yeni yerler keşfetmek isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Ukrayna tatilinize ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla beraber çıkabilirsiniz. Tatilinizin iyi geçmesi konusunda rehberlik hizmeti müşteri memnuniyeti içerisinde sunulur. Ayrıca bölgeyi daha yakından tanımanız için de gerekli olan ön bilgiler uzman personel tarafından sizinle paylaşılır.

Ukrayna Tatil Paketleri

Ukrayna Tatil Paketleri

Ukrayna Tatil Paketi İçerikleri

Ukrayna Tatil Paketleri olarak hazırladığımız tatil paketlerinden yararlanabilir ve ödeme kolaylıkları ile kolayca satın alabilirsiniz. Paket fiyatları,

  • 3 gece 4 gün 400 dolar
  • 4 gece 5 gün 500 dolar

Aralığında değişmektedir. Uçak bileti ise kişiye aittir. Paket içerisinde merkezi konaklama imkanı sunulur. Otel veya daire seçimi yapabilirsiniz. Havaalanında karşılanarak otelinize transferiniz uzman personel tarafından yapılır. Bu sayede sorun yaşamadan hızlı ve güvenilir bir şekilde otelinize ulaşım sağlarsınız. Danışmanlık hizmet içeriğimizde Türkçe rehber hizmeti ile tatil boyunca yanınızda yer alıyor ve her türlü sorun karşısında size yardımcı oluyoruz. Rehberlerimiz şehir turlarında yanınızda yer alır. Bölgenin geçmişi hakkında size bilgi sunarak tatilinizin daha keyifli geçmesine olanak sağlarlar. Düzenlenen turların içerisinde gece kulüpleri de yer alıyor. Bu sayede Ukrayna’nın gece hayatını da keşfedebilirsiniz.

Ukrayna Tatil Paketleri

Ukrayna Tatil Paketleri

Vizesiz Tatil İçin İlk Adımı Atın

Düzenlenen Kiev Odessa Lviv turları için vize almanıza gerek kalmıyor. Kimliğiniz ile turlara katılarak sunduğumuz hizmet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Gruplara, şirketlere ve bayilere sunduğumuz hizmetlerde bulunuyor. Ukrayna’da keyifli bir tatil programı geçirebilmeniz için Türkçe bilen rehberlerimiz size detaylı bir şekilde yardımcı olur. Tarihi yerleri görmek ve unutulmayacak bir adı oluşturmak için size sunduğumuz hizmet içeriğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Bunun için ilk adımı atarak hemen iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ukrayna Tatil Paketleri Bölgeyi yakından tanımak, araç kiralamak ve gece hayatında bilgi sahibi olmak isterseniz diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki numaralardan 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Viber: +38  093 109 9393

Telefon: +38  093 109 9393

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI