Ukrayna’da Çalışma İzni 2020

Ukrayna’da Çalışma İzni 2020

Ukrayna’da Çalışma İzni 2020 Geçim kaygısı ya da yurtiçinde istediğiniz şartlarda, mesleğinize yönelik istihdam alanları bulamamanız gibi nedenlerle, pusulanızı yurtdışına çevirebilirsiniz. Eğer aklınızda Ukrayna’da çalışmak ya da iş kurmak varsa, daha o fikir aklınızda oluşurken biz hazırız. Ukrayna’da çalışma izni 2020 için de sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Ukrayna’da çalışma izni almak tek başınıza altından kalkabileceğiniz bir süreç değil; ama bizim desteğimiz, danışmanlığımız ve aracı hizmetlerimiz sayesinde, kısa sürede tüm işlemleriniz halledilebilir. Güler yüzlü, çözüm odaklı ve profesyonel ekibimizle, Ukrayna’da çalışma izni 2020 için sizlere sunduğumuz hizmetlerden birkaçını aşağıda derledik.

 • Danışacak birilerinin olması ve danıştığınız kişi ya da kurumun işini bilmesi çok önemli. Sizlere çalışma izni konusunda kendinden emin bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.
 • Danışmanlık hizmetimizden memnun kaldınız ve çalışma izniniz konusunda devreye girmemizi istiyorsanız, en doğru adrese güvenmiş olmanın rahatlığını şimdiden yaşamaya başlayabilirsiniz. Çalışma izninizin alınması sürecinde tüm işlemlerinizi hallediyoruz.
 • Alınmış olan çalışma izninizin uzatılması konusunda da tüm tecrübemizle yanınızdayız.
 • Bir iş kontratı hazırlanması gerekiyorsa, hem bu kontratı hazırlıyor hem de ilgili devlet kurumlarına ulaştırıyoruz.
 • Çalışma izninizde değişikliğe ihtiyacınız olduğunda, siz keyfinizi bozmadan tüm işlerinizi hallediyoruz.
 • Ukrayna çalışma izni belgeleriniz kayboldu ise tasalanmayın. Kaybolan belgelerinizin yenilenmesi hususunda da devreye giriyoruz.
 • Hasar gören, çalınan ya da kullanılamaz şekilde yıpranan izin belgelerinin yenilenmesinde de hizmet veriyoruz.
 • Bizim dışımızda herhangi bir kişi ya da firma aracılığı ile çalışma izin aldınız ve bu iznin orijinalliğinden emin değilseniz, belgelerinizin sahte olup olmadığını sizin için kontrol ediyoruz.
 • Çalışma izninizin alınması sürecinde, ilgili kurumlardaki ofis görevlileri ve devlet memurları ile sıkıntılarınız olduysa, bu kişilerin ilgili mercilere bildirilmesinde bizden destek alabilirsiniz.
 • Tüm iş ve işlemlerinizle ilgili adli makamlara başvurma gerekliliği ortaya çıktığında, dava açmak da dahil olmak üzere, tüm hukuki işleriniz için hukuki danışmanlık da veriyoruz.
 • Lehinize sonuçlanan davalar neticesinde çalışma izni hakkı elde ettiğinizde de kalan süreci sizin için takip ediyor ve çalışma izninizi alıyoruz.
 • Ukrayna oturma ve çalışma izni için sorumluluk sahibi çalışanlarımızın ile gereken tüm desteği veriyoruz.

Ukrayna’da Oturum İzni

Ukrayna vatandaşı çalışma izni ihtiyacı olmadan da Ukrayna’da iş hayatına girebilir. Vatandaşlık ve çalışma izni birbirinden farklı hususlardır. Vatandaşlık işlemleri için de danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yetkili mercilere yapılan çalışma izni başvurularında, iş, eğitim ve tecrübe geçmişinize muhakkak bakılacaktır. Yapacağınız girişimde, Ukrayna vatandaşlarına istihdam olanağı var ise, başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali de artacaktır. Ukrayna çalışma izni kaç günde çıkar sorusunun cevabına geçmeden önce nasıl izin alınacağına değinelim. Siz Ukrayna’ya gelmeden de çalışma izninizin başvuruları ve diğer işlemlerini gerçekleştirmemiz mümkün. Siz bize başvurunuzu ilettikten çok kısa bir süre sonra tüm gerekli evrakları size elektronik posta ile iletiyoruz. Gerekli olan tüm evrakları tamamlayıp bize posta ile ulaştırmanızın akabinde ise işlemlerinizi başlatıyoruz. Eğer Ukrayna’da bulunuyorsanız, tüm evrakları birlikte topluyor ve hazırlıyoruz. Sonuç olarak, Türkiye’de ya da Ukrayna’da olmanız fark etmeksizin size her türlü desteği sağlıyoruz. Başvurunuz için gerekli olan evraklar ise şu şekildedir:

 • Ukrayna makamlarınca anlaşılacak şekilde, noter onaylı çevirisi yapılmış pasaportunuzun fotokopi.
 • Vesikalık fotoğraf.
 • Diğer gerekli evraklar, işlemler esnasında yetkili kurumlardan temin edilmektedir.

Tüm işlemlerinizin sonuçlanması için 14 iş günü gerekmektedir. Ön hazırlığın ardından, tüm evraklarınızı yetkili mercilere teslim ediyor ve 7 iş günü içerisinde çalışma izninizi çıkarıyoruz. Ukrayna’nın tüm şehirleri için geçerli olan hizmetimizden ve Ukrayna’da size sağladığımız diğer hizmetlerden faydalanmak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimize buradan, diğer hizmetlerimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışma izni evrakları bakanlığa verildikten sonra 7 iş günü içinde çalışma izninizi alıyoruz. Kiev, Lviv, Kherson, Nikolayev, Odessa, Kharkiv, Jitomer, Çernovtsi, Çernigov, Zaporojye, Khelnitskiy, Dnipropetrovsk, Sumi, Rivne gibi Ukrayna’nın tüm şehirlerinde, Türk müşterilerimize çalışma izni hizmeti vermekteyiz.

Ukrayna’da Çalışma İzni 2020 konusunda bizimle iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp : +90532 176 90 90

Viber : +38 093 109 93 93

Telefon : +38 093 109 93 93

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI